Fotografia okolicznościowa

Dobra fotografia to taka, która zachowa wszystkie wspomnienia w taki sposób, abyście często i z chęcią do niej powracali.

Oferuję swoje usługi podczas najważniejszych chwil w życiu – czas ciąży ( sesje z brzuszkiem), ceremonie chrztu i komunii świętych, zaślubin i przyjęć weselnych i innych, które warto udokumentować na zdjęciach.

Ślubny reportaż

foto slub

Połączenie węzłem małżeńskim, to niezapomniane chwile. Ten niepowtarzalny czas warte uwiecznienia na fotografii, aby później móc wracać do niego i wspominać bez końca.

slub
photographic-06photographic-33photographic-194

slub

plener
151324-2142129201054

plener

Plener

foto slub

Plener to już standardowa forma zdjęć po ceremoniach. Zamiast zdjęć w studio fotograficznym, swobodne chwile z fotografem w ulubionych miejscach.

Chrzest

foto slub

Ceremonia chrztu jest pierwszą ważną uroczystością, której dzieci zazwyczaj nie pamiętają, a rodzice, dziadkowie, wujkowie… bardzo chętnie wspominają.

Chrzest
photographic-136photographic-137photographic-138

Chrzest

komunia
DSC_2977ccDSC_2917ccDSC_3077cc

komunia

1 Komunia Św.

foto slub

Pierwsza Komunia Święta – jest pierwszym, w pełni świadomym przeżywaniem święta religijnego przez dzieci. W pewnym stopniu staje się wydarzeniem medialnym, tak jak wszystko dookoła. Dlatego ważne jest utrwalenie pozytywnych emocji religijnych, rodzinnych w formie zdjęć.

Start typing and press Enter to search